Evernote Kendi Özel Donanımını Çıkarmayı Planlıyor

Evernote Kendi Özel Donanımını Çıkarmayı Planlıyor

Not tutma çözümü olarak hayatımıza giren Evernote her geçen gün hizmet ağına yeni ürünler eklendi ve milyonların sevgilisi oldu. Mobil ile klasik bilgisayar arasındaki etkileşimi iyi bir şekilde derlemekle kalmayıp fiziksel notları da dijitale kolayca aktarma yeteneğine sahip olan Evernote’un aklında bugünlerde yepyeni fikirler var.

Evernote’un CEO pozisyonunda görev yapan Phil Libin’in IDG News Service isimli yabancı mecraya verdiği röportajda bir donanım üreticisiyle ortaklaşa üretecekleri kendi donanımlarını kısa bir süre sonra tanıtabilecekleri ifade edildi.

Evernote’un yeni ve büyüleyici cihazlar üretmeyi planladığını belirten Libin, bunu çeşitli kategoriler altında sunmayı düşündüklerini ekledi. Evernote’un kendi akıllı telefonunu üretmeyeceğini ancak içinde kamera, tarayıcı ve benzer işlevlere sahip başka parçacıkların yer alacağı bir donanım düşündükleri dile getirildi.

Hatırlanacağı üzere Evernote kendi özel defterini üretmiş ve bu defter üzerine yazılan notların son derece kolay bir şekilde dijitale aktarılmasına imkan vermişti.

Türkiye'de internet fiyaskosunu yazdık

YORUMLAR