Evernote Scannable Belge Tarama İşlemlerini Çocuk Oyuncağına Dönüştürüyor

Evernote Scannable Belge Tarama İşlemlerini Çocuk Oyuncağına Dönüştürüyor

Birçok kullanıcı herhangi bir belge veya not tarama işlemi için mobil cihazlarının kamerasından faydalanır. Bu her ne kadar pratik bir işlem olsa da belgelerin düzenli olarak arşivlenmesi konusunda problemlere yol açabiliyor. Bu duruma kalıcı ve etkin bir çözüm üretmek için kolları sıvayan Evernote ekibi karşımıza Scannable isimli bu ücretsiz iOS uygulaması ile çıkıyor.

Uygulama tüm iOS cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor ve kullanıcılara belge tarama işlemlerini hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde tamamlama şansı sunuyor. Üstelik uyuglama ile taratılan belgeler düzenli bir şekilde arşivleniyor ve yanlışlıkla silinme riskleri sıfıra indiriliyor.

Marketlerde yer alan pek çok uygulama kullanıcılara hiç ihtiyaç duymadıkları özellikler sunuyor. Kesme, kırpma ve renk ayarlama gibi özellikler Scannable'da tamamen otomatik olarak ayalanıyor. Bu sayede kullanıcıların omzuna hiçbir ek iş yükü bindirilmemiş oluyor. Uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise çekilen kartvizitleri ilgili kişilerin LinkedIn hesaplarından bilgi çekmek için kullanıyor olması. Herhangi bir profesyonelin kartvizitini çektiğiniz zaman o kişinin LinkedIn hesabından çeşitli bilgiler derlenerek kişi bilgilerine ekleniyor.

Evernote Scannable ile taradığımız dosyalar ve notlar farklı kanallar üzerinden farklı kişilerle paylaşılabiliyor. Üstelik aynı anda birden çok belgeyi de gönderebiliyoruz. Bu sayede hem vakitten hem de iş gücünden tasarruf ediyoruz.

LINE'dan Sticker Severlere Özel Mobil Uygulama: LINE Stickers

YORUMLAR