Evernote Work Chat ile Verimlilik Artacak

Evernote Work Chat ile Verimlilik Artacak

Günlük iş ve gündelik yaşam ile ilgili tüm notlarınızı tutan, diğer cihazlarınızla hızla senkronize olarak her yere sizinle gelen Evernote, yeni bir özelliği ile güncellendi. Work Chat ofis içinde iletişim için kullanılabilecek faydalı bir eklenti. 

Sevimli fil logosuyla tanınan Evernote, çok yönlü bir ajanda. Son derece detaylandırılmış bu günlük takip uygulaması tüm platformlara kolaylıkla uyum sağladığı için tercih edilen bir ürün. Evernote ile alınan notlar ya da tutulan günlükler mutlaka yazılı olarak yapılmak zorunda değil. Evernote, film, fotoğraf ve ses kaydı gibi formatlarda da klasörler oluşturmanıza, detaylı ve organize notlar almanıza da olanak tanıyor. 

Evernote, Work Chat özelliği ile üzerinde ortak çalışılan projeler üzerinden ofis içi paylaşımları anlık mesajlarla daha verimli kılmayı amaçlıyor. Work Chat çalışma ortamını terk etmeden projelerle ilgili planlamaların anında tartışılarak düzenlenmesini sağlayacak.

Web üzerinden denenebilen Work Chat özelliği Mac, PC, iOS ve Android platformların hepsine uyumlu. Uygulamayı çalıştırdığınız anda üzerinde çalıştığınız projelerin üstünde görünen Work Chat simgesini kullanarak özelliği aktif hale getirebiliyorsunuz.

Dünya üzerinde 100 milyon kullanıcısı olan Evernote’u Türkiye’de bir milyon kişi kullanıyor.

Havada Süzülen UFO Şeklindeki Hoparlör Görenleri Büyülüyor

YORUMLAR