Evernote'dan Yeni Bir Aksesuar Seti Daha Geliyor

Evernote'dan Yeni Bir Aksesuar Seti Daha Geliyor


Mobil platformun en çok indirilen not uygulamaları arasında yer alan Evernote, ilk olarak geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü ofis setini yenileyeceğini açıklayarak, önümüzdeki aylarda gerçekleşecek etkinlik için çalışmalara başladı.

Android, iOS, Windows Phone gibi mobil işletim sistemlerinin yanı sıra Mac OS X ve Windows platformlarında da en çok indirilen not uygulamaları arasında yer alan Evernote, yeni ofis setini duyurdu.

Daha çok uygulama olarak hafızalarda yer edinen Evernote, firma tarihinde bir ilke imza atarak ofis ortamlarında kullanılmak üzere aksesuar seti girişiminde bulunmuştu. Kullanıcılar tarafından olumlu eleştiriler alıp, toplamda 8 milyon Dolar gibi oldukça iyi bir ek gelir kapısı açan aksesuar seti anlaşılan firmayı oldukça cesaretlendirmiş.

Kaliforniyalı tasarımcı Eric Pfeiffer tarafından hazırlanan yeni ofis setinde tablet standı, telefon desteği, kalemlik ve bir adet tepsi bulunuyor. Son derece başarılı bir görünümü sahip olan set, farklı renk seçenekleriyle beraber 20 ile 50 Dolar arasında değişen fiyat etiketleriyle kullanıcıların karşısına çıkacak.

Şu an için sadece görselleri bulunan Evernote'un ofis seti, firmanın 4 Ekim'de San Francisco'da düzenleyeceği etkinlikte görücüye çıkacak. Özellikle ofis ortamında mobil cihazları, kalem, kağıt gibi diğer fiziksel araç ve gereçlerle başarılı bir şekilde buluşturmayı hedefleyen Evernote'un önümüzdeki zamanlarda başka ne gibi yenilikler sunacağı gizemini koruyor.

Evernote'un iki kademeli güvenlik sistemini denediniz mi?

YORUMLAR