Evinizdeki Cihazların Kontrolü Bear Bot Sevimli Ayıya Emanet

Evinizdeki Cihazların Kontrolü  Bear Bot Sevimli Ayıya Emanet

Mu Desing isimli bir şirketin geliştirdiği Bear Bot isimli bir akıllı robot kumanda ile evinizdeki tüm cihazları kontrol edebilirsiniz.

Evlerdeki elektronik cihazların sayısı arttıkça onları kontrol etmekte artık zor bir hal alıyor. Elektronik aletlerin sayısının artmasıyla birlikte evlerde kullanılan kumandaların sayısı da artıyor. Çoğu zaman sadece birkaç tuşunu kullandığımız bu kumandaların kontrolü de gittikçe zorlaşıyor. Bu soruna kulak veren Mu Design isimli bir şirket, evlerdeki tüm elektronik cihazların tek merkezden kontrol edilmesine olanak sağlayacak bir proje geliştirdi. Proje kapsamında geliştirilen Bear Bot adı verilen akıllı kumanda ile evdeki tüm cihazların kontrolü sağlanabiliyor.

Lüksemburg merkezli şirket tarafından ortaya atılan proje ile günlük ev işlerinizde size yardımcı olabilecek bir robot geliştirildi. Bear Bot adı verilen akıllı robot kumanda ile evlerdeki tüm elektronik cihazları kontrol etmek mümkün oluyor. Işıklar, klimalar, alarmlar, telelevizyonlar ve daha fazlası Bear Bot ile uyumlu olarak çalışabiliyor ve bu cihazların kontrolü de tek merkezden sağlanabiliyor. Videodan da anlaşıldığı üzere aletleri kontrol etmek için basit bir el hareketi yeterli oluyor. Şarj ile çalışan Bear Bot, aynı zamanda kablosuz şarj teknolojisine de sahip. Şu an indiegogo üzerinde destek bekleyen proje yeterli bağış aldığı taktirde hayata geçecek. Öte yandan Beat Bot'lar 75 Euro'ya satılacak. Bear Bot'a sahip olmak için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Akıllı Telefonlardan Sadece Apple ve Samsung Para Kazanıyor

PayPal Türkiye'ye Dönüyor; Fakat Tam da Beklediğimiz Gibi Değil


YORUMLAR