Facebook ''Anılarını Hatırla'' Videolarına Düzenleme Seçeneği Getiriyor

Facebook ''Anılarını Hatırla'' Videolarına Düzenleme Seçeneği Getiriyor

Bildiğiniz üzere dünyanın en büyük ve en popüler sosyal medya platformu Facebook, geçtiğimiz günlerde 10. yılını kutlamıştı. 10. yılın şerefine kullanıcılarına bir sürpriz yaparak, kullanıcılar Facebook üzerindeki geçmişlerine ait paylaşımlardan oluşan özel bir video hazırlamıştı.

Her kullanıcı için farklı olan bu ''Anılarını Hatırla'' videoları içerisinde kullanıcıların Facebook'a ne zaman katıldığı, hangi paylaşımları yaptığı, en çok beğenilen paylaşımları ve bazı fotoğrafları bulunuyor. Kullanıcılar arasında çok hızlı bir şekilde popüler olmayı başaran ''Anılarını Hatırla'' videoları herkes tarafından beğenilerek paylaşılmaya başlandı. Kısa sürede milyonlarca kişinin izleyip paylaşımda bulunduğu videolar beklenenden fazla ilgi gördü diyebilirim. Fakat bu videoların tek bir eksiği vardı, o da düzenleme seçeneğinin olmaması. Facebook hemen harekete geçerek, bazı kullanıcıların kendi videoları üzerinde düzenleme yapabilmesini sağlayacak olan özelliği kısa bir süre içinde aktif edeceğini belirtti.

Kullanıcıların hoşnut olmadığı bazı fotoğraflar veya paylaşımlar videolar içerisinde otomatik olarak görünebiliyor. Bu nedenle kullanıcılar bu içerikleri videolardan kaldırarak yerine farklı fotoğraf veya paylaşımlar ekleyebilmek istiyorlardı. Facebook bu konuda elini hızlı tutarak, özelliği getirmek üzere olduğu açıkladı.

Videolarınızı düzenlemek isterseniz, gerekli işlemleri oldukça kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Kendi ''Anılarını Hatırla'' videonuzun ekranında, sağ üstte bulunan ''düzenle'' tuşuna bastığınızda düzenleme ayarları karşınıza geldiğinde videonuz üzerinde bulunan istenmeyen bölümleri değiştirebilir veya kaldırabilirsiniz.

Eğer hala kendi ''Anılarını Hatırla'' videonuzu izlemediyseniz hemen izlemek için tıklayınız.

Facebook Efsanesi 10 Yaşında!

YORUMLAR