Facebook Annelere Özel Durum İfadelerini Devreye Soktu

Facebook Annelere Özel Durum İfadelerini Devreye Soktu

Facebook, Anneler Günü'ne kısa bir gün kala annelerin daha özel hissetmesi için onlara özel ifadelerini devreye soktu. 

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz gün Facebook Messenger'in anneleri gülümsetecek yeni özelliğini sizlere duyurmuştuk. 8 Mayıs Anneler Günü'ne özel olarak geliştirilen bu özelliğin ardından bu seferde Facebook ana uygulamasında yine Anneler Günü'ne özel bir eklenti karşımıza çıktı. Gönderilerin altında yer alan ifadelerde ortaya çıkan eklentiye göre gönderilerin altına çiçek ifadesi bırakılabilecek.

Facebook'un kaynak kodunda ortaya çıkan yeni eklenti mor renkli zarif bir çiçek ikonunu içeriyor. Anneler Günü'ne özel olarak ortaya çıkan eklenti, Facebook tarafından da doğrulandı. Yalnızca belirli ülkelerde kullanılacağı söylenen yeni çiçekli ifadenin kısa bir süre için kullanımda olacağı da söylenenler arasında. Yeni çiçekli ifadenin hangi ülkelerde kullanılacağı henüz bilinmiyor ancak, aktarılanlara göre yeni eklenti ABD'de kullanıma açık olmayacak. Öte yandan Pazartesi gününden itibaren kullanıma açık olmayacak olan ifadenin daha önceden kullanıldığı gönderilerdeki geçerliliği ise devam edecek.

Facebook, hem Messenger platformunda hemde Facebook ana uygulamasında anneleri sevindirmenin yolunu bulmuş gibi görünüyor.

Kullanıcılarının Biyometrik Verilerini Kaydeden Facebook Zor Durumda

Facebook Messenger Tıpkı Snapchat Gibi Artık Mesajları Kayıt Etmeyecek

YORUMLAR