Facebook Dürtmesi Evliliğe Götürdü

Facebook Dürtmesi Evliliğe Götürdü

Hepimiz aşinayızdır aslında bu konulara; internetten tanışıp da ilişkilerini ilerleten insanlar. Sosyal medya sayesinde bu şekilde başarılara sahip olan insanları, yine sosyal medyadan öğreniriz hep. Ama bu seferki çok farklı bir hikaye.

Facebook'tan sadece yanlışlıkla dürttüğünüz birine aşık olduğunuzu düşünün; evet, tam da bundan bahsediyoruz. Steven Kawalit ve Nafis Joon adlı iki insan işte bu hikayenin baş rol oyuncuları. Steven'ın sağ tarafında çıkan Nafis Joon, yanlışlıkla Steven tarafından dürtülüyor ve o saatten sonra aralarında başlayan ilişki evliliğe kadar gidiyor.

Steven ise bunu Facebook'a borçlu olduğu için Nafis'e Facebook'un merkezinde evlilik teklifi yapıyor. Onları en büyük şoka sokan şey ise bu teklif sırasında aynı yerde onlar için Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg'in ve COO'su Sheryl Sandberg'in bulunması oluyor.

Tabii ki de son, mutlu son. Nafis evlilik teklifini kabul ediyor. Bu şekilde gerçekleşen sosyal medya ilişkilerine alışığız, fakat evliliğe giden bu yol daha önce görmediğimiz bir şey. 

Bu tür ilginç haberlerle karşınızda olmaya devam edeceğiz. Bizimle kalın.

Google Cinsel İçerikli Reklamlara Son Veriyor

YORUMLAR