Facebook Etkinlikler Modülü Güncellendi Çeşitli Yenilikler Geldi

Facebook Etkinlikler Modülü Güncellendi Çeşitli Yenilikler Geldi

Facebook mobil dünya üzerinde güncellemelerine devam ediyor. Facebook Etkinlikler modülü de dün güncellenerek yenilendi. 

Facebook arkadaşlarınızla beraber etkinlik düzenlemek ya da onları yapacağınız etkinliğe davet etmek için kullanılan Facebook Etkinlikler bundan böyle etkinliğe özel “kapak” tasarımı yapmamıza da olanak sağlayacak. Mobil cihazlarda sınırlı olanaklara sahip olan Facebook Etkinlikler modülü artık daha renkli, eğlenceli ve kullanışlı bir hale getiriliyor. Böylelikle düzenlenecek olan etkinliklerin daha davetkar olması sağlanabilecek. 

Bu yenilikler ilk önce iOS ve PC masaüstü sürümlerinde denenecek. PC masaüstünüzden etkinlikler modülünü seçerek hemen denemeniz mümkün. Etkinlik oluşturduktan sonra davetlilerin etkinliği nasıl değerlendirebilecekleri yeni etkinlik sayfasında daha detaylı olarak ayarlanabiliyor. Daha önce biraz “çiğ” duran etkinlik düzenleme sayfası şimdi daha kullanışlı ve renkli hale getiriliyor.

Özellikle etkinliklere resim eklemek için sunulan seçenekler arasından kullanıcılar 36 adet birbirinden farklı, önceden Facebook tarafından hazırlanmış kapak fotoğraflarını kullanabiliyorlar. Etkinlik için özel davet seçeneklerini de güncelleniyor. Davetlilerinizi özel olarak doğrudan da seçebiliyor ve “LCV” (Lütfen Cevap Veriniz) tarzında davetlerde gönderilebilecek. 

Facebook Mentions Uygulaması Canlı Yayınlara Başladı

Twitter'da Büyük Devrim, Artık 140 Karaktere Mecbur Değiliz

Sosyal Medyayı Erkekler Ele Geçirmek Üzere

YORUMLAR