Facebook Home'a Klasör Desteği

Facebook Home'a Klasör Desteği

Piyasaya sürüldüğü Nisan ayından beri kullanıcılardan beklediği ilgiyi göremeyen Facebook Home, kullanıcılardan gelen geri bildirimler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmeye devam ediliyor.

Geçtiğimiz gün içerisinde Facebook Home'a gelen yeni güncellemeyle birlikte, birçok kullanıcının şikayetçi olduğu; akıllı telefonlar üzerinde yer alan uygulamaları klasörler içinde organize edememe sorunu ortadan kaldırıldı. Bundan böyle akıllı telefonları üzerinde Facebook Home kullanmakta olan kullanıcılar, yine akıllı telefonları üzerinde kullanmakta oldukları uygulamaları farklı klasörler altında kolayca düzenleyebilecekler.

Yeni gelen güncellemenin hemen ardından, kullanıcıların en çok şikayet ettiği bir diğer eksiklik olan widget desteği için de çalışmalarına ara vermeden devam eden Facebook Home geliştirme ekibinin, kısa zaman içerisinde Facebook Home üzerinde widget desteğine de yer vermesi bekleniyor.

Ayrıca şu an için sadece HTC ve Samsung marka akıllı telefonlarla uyumlu olarak çalışabilen Facebook Home'un diğer marka akıllı telefonlarla ne zaman uyumlu şekilde çalışacağıysa belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Eğer sizler de akıllı telefonlarınız üzerinde Facebook Home kullanıyorsanız, uygulamayla ilgili görüş ve şikayetlerinizi aşağıda yer alan yorum bölümlerimiz aracılığıyla hem bizlerle hem de diğer kullanıcılarımızla paylaşabilirsiniz.

Honda'nın Viral Reklam Videosu

YORUMLAR