Facebook iOS Uygulamasında Artık Fotoğraflar Kaydedilebiliyor

Facebook iOS Uygulamasında Artık Fotoğraflar Kaydedilebiliyor

Facebook iOS uygulaması açıkçası her yeni güncellemeyle daha kararlı ve başarılı bir hale geliyor. İlk başlarda özellikle de Android kullanıcılarının pek de memnun olmadığı uygulama şimdilerde hem iOS hem de Android cephesinde kullanıcıların gönlünü kazanmış durumda.

iPhone ve iPad için çıkarılan Facebook uygulamasının 6.1.1 güncellemesiyle birlikte söz konusu uygulamaya hem bazı yenilikler hem de bazı iyileştirmeler geldi. Öncelikle yeniliklerden bahsedecek olursak, görüntülenen bir fotoğraf artık doğrudan indirilebiliyor. Ancak bunun için öncelikle o fotoğraf yorum yapmak ya da beğenmek veya etiketlenmiş olmak gerekiyor. Ayrıca söz konusu fotoğraflar hızlı bir şekilde profil görseli olarak da atanabiliyor.

Uygulama kullanıcılarının bir kısmı Facebook’taki etkinlik özelliğinde sorunlar yaşayabiliyorlardı. Bu güncellemeyle o sorunlar aşılmış ve bu uygulama daha hızlı çalışır hale gelmiş gibi görünüyor.

Son olarak güncellemede bazı küçük iyileştirme ve yenilik işlemlerinin uygulandığı da belirtiliyor. Özellikle de bazı küçük görsel detaylarda değişim fark ediliyor. Son olarak Facebook ikonunun da değiştiğini belirtelim.

YORUMLAR