Facebook Kullanıcılarına Yeşil Sahalarda Top Koşturtuyor

Facebook Kullanıcılarına Yeşil Sahalarda Top Koşturtuyor

Facebook kendi futbol turnuvasını düzenliyor. Kullanıcılar dünyanın her yerinden istedikleri futbolcuyu seçerek takımlarını ve oyuncularını desteklemeye başladılar bile. Karşınızda, Facebook Futbol Ödülleri sayfası.

Eğer futbol sever bir sosyal medya müdavimiyseniz, Facebook stadyumunda takımınızla yerinizi alıp diğer kullanıcıların takımlarına karşı kıyasıya mücadeleye girme zamanı gelmiş demektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey hemen Football on Facebook adresine giderek takımınızı kurmak.

Premier Lig takımlarının yer aldığı bu sayfada takımınızı seçerek taraftarı olduğunuz takımı buradan desteklemek ve lig heyecanını sosyal çevrenize aşılamak sizin elinizde.

Farklı kategorilerde yapacağınız seçimler kazanma şansınızı çoğaltmanızı da sağlıyor. Örneğin; yılın oyuncusu, yılın takımı, yılın umut vaat eden futbolcusu, yılın en iyi Premier Lig takımı gibi seçeneklerin hepsini kullanabilirsiniz.

Facebook bu yeni özelliğiyle futbola gönül vermiş kullanıcılarını yeni bir platformda bir araya getirmeyi amaçlıyor. Dün açılan oylamalar Mayıs’ın 11’inde sonlanacak. Kazanalar ise Mayıs ayının 26’sında açıklanacaklar.

Facebook Futbol Ödülleri’nin her sezon yenileneceği ve gelenekselleştirileceği de müjdeleniyor.

Facebook Yeni Sürümünde Durum Bildirimlerini Hayata Geçirecek

Facebook Kullanıcı Takip Suçunu Arızaya Bağladı

Facebook'a Karşı Başlattığı Tek Kişilik Savaş Bir Çığ Gibi Büyüdü

YORUMLAR