Facebook Messenger AppStore'da 1 Numara Oldu

Facebook Messenger AppStore'da 1 Numara Oldu

Hepimizin de bildiği gibi kısa bir süre önce Facebook Messenger, Facebook kullanıcılarının mesaj bakma konusunda korkulu rüyası oldu. Facebook, bu uygulamayı zorunlu yaparak herkesin indirmesi gerektiğini, yoksa kimsenin mobilden mesajlarına bakamayacağını açıkladı. Hal böyle olunca, Facebook kullanıcıları küplere bindi, fakat elden ne gelir...

Anlaşılan böyle bir aksiyon Facebook'un işine yaramış. Bugün yayınlanan habere göre, Facebook Messenger AppStore'da rekor kırmış durumda. En çok indirilen 1. uygulama olan Facebook Messenger, hala da indirilmeye devam ediyor. Fakat işin kötü yanı, kullanıcılar indirse de neredeyse herkes 1 yıldız verip geçiyor. Kimse, Facebook'un bu yaptığından memnun değil.

Aslında güzel ve rahat bir uygulama Facebook Messenger. Bizzat ben kullanıyorum ve şu ana kadar hiçbir sorununu görmedim. Fakat tüm dünyadaki diğer kullanıcılar hiç de öyle düşünmüyor. Atılan Tweetler tamamen Facebook'a karşı hakaretler içeriyor; kullanıcılar gerçekten çok kızgın.

Facebook Messenger şu an AppStore'da en çok indirilen uygulama rütbesini almış durumda. Siz de mesajlarınızı kontrol edeilmek istiyorsanız, Facebook Messenger'ı indirmek zorundasınız.

Bizi takip etmeye devam edin.

Facebook Messenger Artık iPad ile Uyumlu

YORUMLAR