Facebook Messenger Artık Web Üzerinde

Facebook Messenger Artık Web Üzerinde

Facebook, bir süredir anlık mesajlaşma servisi Messenger'ı ayrı bir platforma dönüştürmeye niyetli olduğunun sinyallerini veriyordu. Firma ilk olarak Facebook Messenger'ı Facebook içerisinden ayırarak mobil uygulamalar şeklinde yayınlamıştı. Facebook'a mobil cihazları üzerinden erişen kullanıcılar Facebook üzerindeki mesajlarına Facebook Messenger uygulamasını yüklemeden erişemiyorlardı. Bu nedenle Facebook Messenger uygulamaları Android, iOS ve Windows Phone üzerinde yayınlandı ve kısa süre içerisinde en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.

Facebook Messenger'ın mobil uygulamalarının ardından Facebook Messenger'ın resmi internet sitesi olan messenger.com yayına alındı. Site, ana hatlarıyla kullanıcılara Facebook Messenger'ı tanıtıyor ve Messenger'ın farklı özellikleri hakkında farkındalık yaratmaya çalışıyor. Bir süre önce tanıştığımız Facebook Messenger uygulamaları hakkında açıklamalara, popüler Facebook Messenger uygulamalarına erişmek için gerekli bağlantılara messenger.com üzerinden erişebiliyorsunuz. messenger.com üzerinden Facebook arkadaşlarınızla yazışabilmeniz de mümkün.

messenger.com Facebook Messenger kullanıcılarının yanında geliştiricilere de rehberlik ediyor. Site içerisinde Messenger uygulaması geliştiricilerine gerekli açıklamalar ve kısayollar da sunuluyor.

Facebook kullanıcıları https://www.messenger.com/login adresi üzerinden Facebook hesaplarıyla giriş yaparak internet tarayıcıları üzerinde ayrı bir sekmede Facebook Messenger'dan faydalanmaya başlayabilirler.

Skype Gerçek Zamanlı Tercüme Yaptığı Dil Sayısını Artırıyor

YORUMLAR