Facebook Messenger iOS Sürümüne Grup Sohbet Özelliği Geldi

Facebook Messenger iOS Sürümüne Grup Sohbet Özelliği Geldi

Facebook kullanıcılarının birbiriyle hızlı ve kolay bir şekilde etkileşime geçmelerine izin veren Messenger uygulamasının iOS sürümü güncellendi. Facebook kullanıcıları artık grup sohbetleri gerçekleştirebilecek.

Ülkemizde şu an kapatılması gündemde olan, dünyanın en geniş topluluğa sahip sosyal ağı Facebook, Messenger uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı. 3 Mart itibariyle Windows kullanıcıları için sonlandırılan servisin iPhone ve iPad uygulaması güncellendi. Grup sohbet seçenekleri, mesaj yönlendirme ve performans iyileştirmeleri içeren yeni güncelleme ile birlikte Facebook Messenger 4.0 sürüme kavuştu.

Facebook Messenger uygulamasını son sürüme güncelleyen iOS kullanıcıları WhatsApp’in hali hazırda sunduğu grup oluşturma özelliğinden faydalanabiliyor. iPhone ve iPad sahipleri artık aileleri, arkadaşları, iş arkadaşları için özel bir grup oluşturabilip, sohbetler gerçekleştirebiliyor. Kişiler bölümünün altında konumlandırılan gruplar sekmesinden kolaylıkla yeni bir grup oluşturulabiliyor. Grupları sabitleyerek, daha kolay erişmek te mümkün. Grup sohbetin yanı sıra mesaj ve fotoğraf yönlendirme artık daha kolay bir şekilde yapılabiliyor. “İlet” butonu kullanılarak, o anda sohbette olmayan herhangi bir kişiye gönderilebiliyor.

Daha stabil çalışan ve yeni özellikler kazanan Facebook Messenger iOS uygulamasını Tamindir aracılığıyla güvenli bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Popüler Video Paylaşım Servisi YouTube, Kapatıldı!

YORUMLAR