Facebook Messenger'a 3D Touch Desteği Geldi

Facebook Messenger'a 3D Touch Desteği Geldi

Aylık 900 milyon kullanıcının mesaj alıp gönderdiği Facebook Messenger, iOS tarafında güncelleme aldı. iPhone 6s veya 6s Plus kullanıcısı iseniz son güncellemeyi almanızda fayda var.

Ülkemizde de hatrı sayılır aktif kullanıcısı olan mesajlaşma servisi Facebook Messenger, 3D Touch özelliğine sahip iPhone modelleri için güncelleme alan son uygulama oldu. Peek ve Pop özelliği kazanan Messenger’da son konuştuğunuz kişilere ulaşmak, yeni bir mesaj göndermek ve messenger kodunuzu paylaşmak için uygulamanın simgesi üzerine sert bastırmanız yeterli oluyor. Uygulama menüsünün yanı sıra uygulama içinde de 3D Touch işlevleri aktif. Konuşmanın üzerine sert dokunarak sohbetin içeriğini görebiliyor, sohbette paylaşılan linklerin, videoların, fotoğrafların önizlemesini yapabiliyorsunuz.

3D Touch for Messenger

Introducing 3D Touch for Messenger! Press and hold to preview your contacts, conversations, photos, and more. Now you can make stickers pop and get a peek at links before you open a single message. This feature is rolling out on specific iOS devices (6s and 6s+) this week.

Messenger paylaştı: 13 Temmuz 2016 Çarşamba

iOS için Facebook Messenger’ın son sürümü iOS 10 Beta kullanıcılarının şikayet ettiği en üstteki sohbetin görünmemesi sorununu da çözüyor.

Facebook Messenger'da Mesajlar Şifrelenecek

YORUMLAR