Facebook Messenger'a Spotify Desteği Geldi

Facebook Messenger'a Spotify Desteği Geldi

Popüler mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger, Spotify ile yaptığı müzik entagrasyonunu duyurdu.

Sosyal medya devinin mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger güncellemelere doymuyor. Facebook Messenger için yeni bir özellik daha duyuruldu. Geçtiğimiz haftalarda çoklu hesap desteğini duyuran Facebook, bu sefer Spotify ile yaptıkları iş birliğini duyurdu. Buna göre artık Spotify listeleri Messenger yardımıyla paylaşılabilecek. Artık kullanıcılar mesajlaşırken uygulama dışına çıkmadan müzik listelerini birbirleriyle paylaşabilecek.

Facebook Messenger'in eklentiler penceresinden etkin hale getirilebilen Spotify, henüz uygulama içerisinde parça çalınmasına izin vermiyor. Messenger ile paylaşılan listeleri dinlemek için ise Spotify'ın ana uygulamasını açmak gerekiyor. Eğer müzik ya da müzik listesi yolladığınız kişide Spotify ana uygulaması yüklü ise gönderilen içerik otomatik olarak açılıyor. Android ve iOS platformlarına ortak olarak gelen bu özelliği Messenger'ın son sürümünü indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Öte yandan Messenger'ın çalışma ekibi, yeni eklenen Spotify özelliğini kullanmaya başlayanlar için kendi dinledikleri müzik listelerini hediye olarak gönderiyorlar. Ayrıca bu uygulama ile Spotify'ın yeni kullanıcılar kazanması da bekleniyor.

Facebook Messenger'da Reklamlara Hazır Olun

Facebook Messenger'a Çoklu Hesap Desteği ve Yeni Tema Geliyor

YORUMLAR