Facebook Messenger'a Yeni Filtreler Geldi

Facebook Messenger'a Yeni Filtreler Geldi

Snapchat'te gördüğümüz filtre özelliğini Facebook, Messenger'a da eklemişti. Yeni gelen güncelleme ile filtre türü ve sayısı artırıldı.

Bugün gelen yeni bir güncelleme ile birlikte Messenger'in sohbet altyapısıi güncellendi. En önemli güncelleme yeni gelen filtre seçenekleri oldu. Bu filtreler sayesinde daha fazla eğlenmenizi sağlayan Facebook, ne tür filtreler getirdiğini de açıkladı. 

Artık kendi videolarınızı, canlı yayınlarınızı gerçek zamanlı olarak zenginleştiren animasyonlu emojiler ekleyebilir, çeşitli filtreler yerleştirebilir ve yeni maske seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca sohbet sırasında ekran görüntüsü alabilir ve kaydedebilirsiniz. 


Kısa zaman önce Instagram'a gelen bu özellik çoğu kullanıcısının ilgisini çekmişti. Facebook böyle bir ilgiyi Instagram'da görünce Messenger'da ki filtre sayısını arttırmakta haklı diyebiliriz. Yeni gelen güncellemede Messenger için beş tane animasyonlu emoji yayınlandı: aşk efektli, gülme efektli, şaşkın, üzgün ve kızgın surat.

Filtre, animasyonlu emoji özelliği aslında Messenger için yeni gelmiş sayılmaz. Daha önce bu güncelleme yayınlanmıştı. Fakat tanıtımı yapılmamış ve gelen filtreler de çok kullanışsız  bulunmuşlardı. Ancak, an itibarıyla gayet kullanışlı ve güzel ayarlanmışlar diyebilirim. Aşağıda da Facebook tarafından paylaşılan videoyu izleyebilirsiniz.

Erkek Kullanıcılar, Facebook Messenger Emojilerini Çok Sevdiler

Facebook Messenger Oyun Özelliğine Odaklanıyor

YORUMLAR