Facebook Messenger'da 2 Günde 1 Milyon Görüntülü Konuşma Yapıldı

Facebook Messenger'da 2 Günde 1 Milyon Görüntülü Konuşma Yapıldı

Facebook Messenger’ın görüntülü sohbet servisini açalı bir hafta kadar oldu. Servis, ilk 2 günde 1 milyon kişi tarafından kullanıldı.

Facebook’un verdiği haftalık rapora göre Messenger görüntülü sohbet servisi ilk 2 günde 1 milyon kişi tarafından kullanıldı. Bu rakam uygulamanın son derece başarılı olduğunun bir kanıtı olarak ifade edildi. Uygulamanın video sohbet özelliğinin ilk iki günde İngiltere, Yunanistan, Meksika, Portekiz, Fransa ve ABD’de 1 milyon kişi tarafından kullanıldığı rapor edildi.

Facebook Messenger ürün müdürü Stan Chudnovsky bu durumdan son derece memnun olduklarını belirterek Facebook Messenger’ın bu uygulamayla beraber aktif kullanıcı sayısının 600 milyonu bulduğunu da ifade etti.

Nisan ayı başlarında VoIP üzerinden sesli görüşme özelliğini de kullanıcıların hizmetine sunan Facebook Messenger artık son derece kullanışlı bir hal aldı. Anında mesajlaşma, medya gönderip alma, sesli ve görüntülü görüşme özellikleriyle şu anda kullanıcılar tarafında en çok tercih edilen uygulama seviyesine hızla yükseldiği rapor ediliyor. 

Facebook Messenger Artık Web Üzerinde

Facebook Messenger ile Artık Görüntülü Sohbet Yapabileceğiz

Facebook Messenger Kullanmak İstemeyenlere 5 Süper Alternatif

YORUMLAR