Facebook Messenger'ın Basket Oyunu İlk Haftasında Rekor Kırdı

Facebook Messenger'ın Basket Oyunu İlk Haftasında Rekor Kırdı

Facebook'un başını alıp giden mesajlaşma uygulaması Messenger son özelliğiyle kullanıcılarını kendine bağlamayı başardı.

Facebook'un sahip olduğu Messenger uygulaması kullanıcılarını her alanda sevindirmeye başladı. Daha öncelerde gizli komutlarla kullanıcılarına satranç oynama imkanı tanıyan Messenger uygulaması, geçtiğimiz hafta kullanıcılarına yine küçük bir süpriz yapmıştı. Messenger'ın süprizine göre uygulama içerisinde kullanıcılara mini basketbol oyunu imkanı sunulmaya başlandı. İlk başlarda gizli bir özellik olan bu oyun Messenger'ın mobil uygulamalarında yer alıyordu. Kısa zaman içerisinde yayılan bu "gizli" oyun kısa zamanda milyonlarca kişiye ulaşmayı başardı.

Şu an sadece mobil telefonlar üzerinde erişime açık olan basket oyunu ilk haftasında tam tamına 300 milyon kullanıcı tarafından oynanmayı başardı. Messenger için harika bir girişim olarak nitelendirilen bu oyunun başarıya ulaştığı da söylenebilir. Messenger'ın son zamanlarda bu tür güncellemelerle kullanıcılarını mutlu etmeye çalıştığı da biliyorduk. Öte yandan durmadan geliştirilen Messenger uygulamasının bir sonraki hedefinin ne olduğu ise henüz bilmiyoruz.

Eğer hala basketbol oyunundan haberiniz yoksa buradaki haberi ziyaret edebilirsiniz. 

Facebook Sahte Profil Kullanıcılarının Korkulu Rüyası Olacak

Facebook'un Tarihte Bugün Özelliği Rekor Kırıyor

YORUMLAR