Facebook Moments Fotoğraf Paylaşım Uygulaması Yayınlandı

Facebook Moments Fotoğraf Paylaşım Uygulaması Yayınlandı

Haziran ayında yayınlanacağı konuşulan Facebook Moments fotoğraf paylaşma uygulaması sonunda yayınlandı.

Facebook Moments ile ilgili ilk haberimizi Haziran ayında Facebook Moments ile Fotoğraflarımızı Kolayca İndirebilecek ve Paylaşabileceğiz başlığıyla duyurmuştuk. Facebook Moments uygulamasını Türkiye’nin de aralarında bulunduğu pek çok ülkede kullanıma sunduğunu duyurdu. App Store ve Google Play üzerinden Türkçe olarak indirilebilen Moments, arkadaşlar arasında hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf paylaşımını daha da eğlenceli kılıyor.

Facebook Moments tek dokunuşla fotoğraf paylaşımı sağlayabiliyor. İçerisinde yer alan yüz tanımlama teknolojisi sayesinde fotoğraflarınızdaki arkadaşlarınız otomatik olarak etiketlenebiliyor ve anında paylaşılabiliyor. Aynı şekilde arkadaşlarınız da kendi fotoğraf albümlerinde sizi kolaylıkla bulabiliyorlar. Facebook Moments ile fotoğraflarınızı kimlerle paylaşılacağınızı da seçebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla fotoğraflarınızı eşitleyebiliyor daha özel albümler oluşturabiliyorsunuz.

Facebook Moments fotoğrafların düzenli bir şekilde saklanabilmesi için de son derece kullanışlı ve etkili bir çözüm. Uygulama artık Türkiye’de de kullanılabiliyor.

Facebook'un Gizli Projesi Moments Hakkında İlk Bilgiler

Facebook Moments ile Fotoğraflarımızı Kolayca İndirebilecek ve Paylaşabileceğiz

YORUMLAR