Facebook Muhteşem Fotoğraf Gösterileri için Slideshow'u Aktif Hale Getiriyor

Facebook Muhteşem Fotoğraf Gösterileri için Slideshow'u Aktif Hale Getiriyor

Yazın başlamasıyla birlikte her sosyal medya sitesi gibi Facebook'a da yüklenen fotoğraf sayılarında büyük bir artış oldu. Dev sosyal medya şirketi fotoğraf konusunda iddiasını kanıtladığı için yeni bir özelliğini daha aktif hale getirdi.

Bildiğiniz gibi Facebook'a fotoğraf yüklemek oldukça kolay. Hatta yüklediğiniz bu fotoğrafı Facebook'un çeşitli düzenleme araçları ile birlikte çok kısa bir zamanda düzenleyebiliyor ve daha hoş bir hale getirebiliyorsunuz. Şimdi ise birden fazla fotoğrafınız için Facebook kullanarak oldukça hoş bir klip hazırlayabileceksiniz.

Slideshow ismini taşıyan Facebook'un yeni özelliği ilk olarak iOS uygulaması için aktif hale getirilecek. Bu özellik sayesine çektiğiniz onlarca fotoğrafı tek bir video altında hareketlendirebiliyorsunuz. Şu anda sadece 10 farklı slideshow teması ile çalışan özelliğin önümüzdeki günlerde daha fazla gelişmesini bekliyoruz.

Slideshow özelliği nasıl çalışır?

Facebook'un ilk olarak iOS sürümüne kazandırması planlanan bu slideshow güncellemesini, yeni özellikler eklendikten sonra mobil uygulamaya giriş yaparak kullanabilirsiniz. Herkesin fotoğraflarına uygulamak istediğini slayt gösterilerini bu özellik sayesinde kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Ayrıca slayt gösterilerine müzik koyabilmeniz de mümkün. Yaptığınız slayt gösterisi ise sizin gizlilik seçeneğinize bağlı olarak zaman tünelinizde yer alacak. Kulağa hoş geliyor değil mi? Öyleyse size şimdiden iyi eğlenceler!

Facebook Messenger’da Futbol Oyunu Oynayın

Facebook Live'a Yakında Snapchat Tarzı Filtreler Eklenecek

YORUMLAR