Facebook Poke Uygulaması AppStore'da Bir Numara

Facebook Poke Uygulaması AppStore'da Bir Numara

Facebook’un yayına soktuğu Facebook Poke uygulaması geçtiğimiz hafta iPhone ve iPad cihazlar için AppStore’da yayınlanmıştı ve arkadaşlarınıza 1,3,5 ve 10 saniye sonra yok olacak ufak mesajlar göndermenize imkan sağlamıştı. Eskiden oldukça sık kullanılan Facebook Dürt özelliğinin yeni dizayn değişiklikleriyle tercih edilmemesine çözüm olarak üretilen yenilikçi uygulama yayınlanır yayınlanmaz 24 saat içerisinde en çok indirilen ücretsiz iOS uygulaması oldu.

Uygulamanın ne kadar süreyle bu konumunu koruyacağı henüz belli olmasa da Facebook’un kendi markasından kaynaklanan bu büyük talep şirketin hala güçlü zamanlarını yaşadığını gösteriyor. Üstelik uygulamanın sadece 12 günde yapılması gerçekten başarılı olmak için iyi bir fikir ve güçlü bir markanın yeterli olabileceğini de gösteriyor.

Facebook Poke uygulaması dürtme işlevini sadece bir şaka veya basit bir işlem olmaktan çıkararak süreli mesajlar, resim ve video gönderimleri ile süsleyerek çok daha işlevsel ve eğlenceli bir hale getiriyor. Uygulamayı denemek isteyen iPhone veya iPad sahipleri aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

Samsung Apple'ı bildirim merkezi yüzünden dava ediyor

YORUMLAR