Facebook ve Instagram Fotoğraflarınızı Unutulmaz Hatıralara Dönüştürün

Facebook ve Instagram Fotoğraflarınızı Unutulmaz Hatıralara Dönüştürün

Sosyopix, sosyal ağlarda paylaştığınız fotoğraflarınızı çeşitli ürünlere dönüştüren bir alışveriş sitesi. “Anılarına Dokun” sloganıyla hizmet veren Sosyopix, Facebook ve Instagram’da paylaştığınız fotoğraflarınızdan size özel ürünler tasarlıyor.

Fotoğrafla ölümsüzleştirdiğiniz güzel anılarınızın her zaman yanıbaşınızda olmasını istemez miydiniz? Emre ve Sezgi Abat kardeşler tarafından kurulan Sosyopix, güzel anılarını estetik ürünlere dönüştürmek isteyenlere hizmet veriyor. Facebook ve Instagram’daki fotoğraflarınızı metal magnetler, modern çerçeve, albüm poster, buton rozetler, arkadaş poster, kanvas tablo, foto kartlar, mini foto kartlar, mini foto kitap ve çeşitli aksesuarlara dönüştürebiliyorsunuz.

Tasarlanan ürünleri özenle paketleyerek kullanıcıya ulaştıran site, müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini site tasarımıyla ve satın aldığınız ürünü ücretsiz kargolayarak göstermekte. Tasarımları ister kendinize özel, isterseniz hediye olarak alabiliyorsunuz.

Sitede baskı almak istediğiniz ürün ve dosya formatları hakkında detaylı bilgiler bulunuyor. Eğer bir ürünü satın almak isterseniz Facebook ya da Instagram hesabınızla giriş yapıp, fotoğraflarınızı seçtikten sonra işlemi tamamlayabiliyorsunuz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde site sizi gerekli adımlara kolayca yönlendiriyor. Adres bilgilerinizi ve ödeme işlemini tamamladıktan sonra ürünler 3-4 gün içinde size teslim ediliyor.

Böyle anlamlı bir proje sayesinde, sevdiklerinizle geçirdiğiniz güzel anları çeşitli ürünlere bastırıp, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ürünlere göz atmak isterseniz, Sosyopix’i ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Google Play 4.9.13'le Yepyeni Materyal Dizaynına Geçiş Yaptı

YORUMLAR