Facebook'a Çevirimdışı Video Kaydetme Özelliği Geliyor

Facebook'a Çevirimdışı Video Kaydetme Özelliği Geliyor

Facebook her platformda uygulamalarını geliştirme ve destek vermeye bir yenisini daha ekledi. Bir süredir Android uygulaması için üzerinde çalıştığı bir özelliği ön plana çıkaran sosyal medya devi, favori videolarınızı daha kolay izleyebilmeniz için çevirimdışı video kaydetmeyi geliştirdi. Artık Facebook üzerinde herhangi bir videoyu çevirimdışı izleyebilmeniz için indirebileceksiniz. 

Sosyal medya devi bu ayın başlarında Hindistan'da yeni bir özelliğini test etmeye başlamıştı. Android platformunda denenen bu özelliğin video kaydetmeye yönelik olduğu ortaya çıktı. Test ve geliştirme aşaması devam eden özellik, Facebook'un son sürümüyle birlikte kullanılabilir hale gelecek. Haber kaynağınızda bulunan herhangi bir videonun açılır menüsüne dokunduğunuzda "Videoyu kaydet" seçeneğini göreceksiniz ve herhangi bir üçüncü parti yazılıma ihtiyaç duymadan videoları kaydedebileceksiniz. 

Bu yeni özelliğin iOS platformuna ne zaman geleceği gizemini koruyor ama umuyoruz ki en kısa zamanda ekleneceğini düşünüyoruz. 

Facebook Messenger'a 3D Touch Desteği Geldi

Facebook Messenger'ın Android Sürümüne Instant Articles Desteği Geldi

YORUMLAR