Facebook'tan 2014 Yılına Genel Bakış Hediyesi

Facebook, kişiye özel ‘Yılına Genel Bakış’ servisiyle bizim yılımızı özetleyen bir hizmet sunmaya başladı.

Facebook'tan 2014 Yılına Genel Bakış Hediyesi

Geçtiğimiz günlerde ‘Year in Review’ videosuyla yılın trendlerini yayınlayan Facebook, kullanıcılarına özel bir yıl sonu özeti çıkarmayı da unutmadı. Buna göre her kullanıcı 2014 yılına dair özel anlarını kendi hesabından görebilecek.

Acısıyla tatlısıyla geride bırakmaya çok yakın olduğumuz 2014 yılında, hayatımıza damga vuran bir çok olayı çevremizle paylaştık. Dostlarımızla ve ailemizle geçirdiğimiz en güzel anları sosyal ağlarımızda biriktirme fırsatımız oldu. Bazen durum güncellemeleriyle uzun uzun içimizi döktük bazen de gülümsediğimiz fotoğraflarla albüm yaptık. Kızdığımız bir olaya karşı tepkimizi her zaman aktif bir şekilde kullandığımız bu sosyal ağlardan gösterdik.

Koca bir yılda arkamızda neler bıraktığımızı derleyen Facebook, kişiye özel ‘Yılına Genel Bakış’ servisiyle bizim yılımızı özetleyen bir hizmet sunmaya başladı. Aylara bölünmüş şekilde 2014’e dair ne varsa yakından görebilme imkanına sahip olduğumuz bu serviste; gerek durum güncellemeleri gerekse fotoğraflarımızın sergilendiği hoş bir sayfa mevcut.

Siz de geriye dönüp hafıza tazelemek ve kendi yılınıza genel bir bakış atmak isterseniz bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Facebook'un Sticker Uygulaması Yayınlandı!

YORUMLAR