Facebook'un Canlı Yayın Özelliği Güncellendi

Facebook'un Canlı Yayın Özelliği Güncellendi

Facebook'un Periscope’a rakip olarak kullanıma sunduğu canlı yayın özelliği, yapılan yeni bir güncellemeyle birlikte daha kullanışlı hale getirildi.

Aktif edildiği günden itibaren çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan Facebook Live, geliştiriciler tarafından güncellenmeye devam ediyor. Facebook kullanıcıları tarafından çok sevilen Facebook Live özelliği istenilen her yerden yayın yapmaya da imkan sağlıyor. Facebook’un canlı yayın özelliği ağırlıklı olarak mobil cihaz kullananlar için tasarlandığından dolayı yapılan yeni güncelleme de mobil cihaz kullanıcılarını ilgilendiriyor.

Facebook Live’a neler eklendi?

Canlı yayın özelliğine kazandıran en önemli yeni özellik özel bir mod oldu. Bu özel mod sayesinde tüm yorumları ve rahatsız edici ayrıntıları kapatarak adeta sinema modunda canlı yayınları izleyebiliyorsunuz. Özel moddan sonra canlı yayın özelliğine kazandırılan yeni ayrıntı ise süre oldu. Evet artık Facebook Live kullanarak 4 saate kadar canlı yayın yapabilirsiniz. Mobil cihazların vazgeçilmez sorunu da düzeltildi. Facebook Live yayınlarını artık yatay ve dikey olmak üzere izleyebileceksiniz.

Facebook ile Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Facebook'ta Canlı Yayın Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Facebook Canlı Yayın Servisi Acil Hizmet Numaralarının Yerini Alacak mı? 

YORUMLAR