Facebook'un Gizli Projesi Moments Hakkında İlk Bilgiler

Facebook'un Gizli Projesi Moments Hakkında İlk Bilgiler

Facebook'un gizli bir paylaşım uygulaması üzerinde çalıştığını ve bu vesileyle gizli içerik paylaşımını motive etmek istediği dedikoduları dolaşmaya başladı. Şu an için yürütülen çalışmanın kod adı "Moments" olarak anılırken arayüz tasarımında kareli görüntülerin ağırlıkta olacağı bilgileri de sızmış durumda. Kareli tasarımın özel paylaşımlara kolay ulaşım sağlayacak bir yapıda olması arzu ediliyormuş.

Uygulamanın çıkmasının amacı, Facebook kullanıcılarının gizli paylaşım yapmaları durumunda onlara yardımcı olabilecek bir hizmet sunabilmek. Site içersinde sürekli değişen güvenlik ayarları mani olmaksızın paylaşım yapılacak istikrarlı bir yol aranıyor.

Şu an için bu uygulamanın su yüzüne çıkacağı konusunda sağlam bir bilgi yok, çünkü Facebook ekibinin yapmış olduğu ancak piyasaya sürmediği birçok proje var ve Moments olarak anılan uygulama çalışması da bu sebepten ötürü kullanıcıya hiçbir zaman ulaşmayabilir. Ancak, çalışmalar hakkındaki bilgiler tamamen doğruysa bunu farklı bir şekilde de yorumlayabiliriz. Belki de Facebook, yaşanan birçok kullanıcı probleminden sonra barışmanın yollarını arıyor.

Zengin Facebook'u Hizmete Açıldı

Facebook: "Reklamlarımızdan Neden Memnun Değilsiniz?"

YORUMLAR