Facebook'un Sticker Uygulaması Yayınlandı!

Facebook'un Sticker Uygulaması Yayınlandı!

Sosyal medya devi Facebook yeni mobil çıkartma (sticker) uygulaması Stickered for Messenger resmi olarak yayınladı. Uzun bir süredir Facebook Messenger üzerinde farklı ifadeleri ve çıkartmaları kullanabiliyorduk. Messenger'da yaralan bu çeşitli çıkartmalar sayesinde duygularımızı daha eğlenceli bir şekilde ifade edebilmemiz mümkündü. Fakat bu çıkartmaların kullanım alanı sadece Messenger üzerinden gönderilen mesajlarla sınırlıydı. Artık Stickered for Messenger ile bu çıkartmaları fotoğraflarımıza da ekleyebileceğiz.

Stickered for Messenger temel olarak fotoğraflarınıza çeşitligörsel ifadeler eklemenize imkan veriyor. Örnek olarak kendi özçekiminizin yüz bölümüne kocaman bir gülen surat çıkartması yerleştirebiliyorsunuz. Bu işi gerçekleştirebilmeniz de oldukça kolay; tek yapmanız gereken çıkartmayı seçmek, fotoğraf üzerinde konumlardırmak, döndürmek veya boyutunu değiştirmek. Uygulama hem ön kameradan hem arka kameradan fotoğraf çekerken çıkartmaları önizleme olarak görebilmenize imkan veriyor. Bunun yanında fotoğraf galerimizde kayıtlı fotoğrafları da Stickered for Messenger ile düzenleyebiliyoruz ve onları daha eğlenceli hale getirebiliyoruz.

Stickered for Messenger şu an için Android kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Uygulamanın iOS versiyonu da kısa süre içerisinde yayınlanacak:

GTA: Chinatown Wars Android için Çıkış Yaptı!

YORUMLAR