Facebook'un Yeni Güncellemesi ile Artık Fotoğraf Paylaşmak Daha Kolay

Facebook'un Yeni Güncellemesi ile Artık Fotoğraf Paylaşmak Daha Kolay

Facebook kullanıcıları yine mutlu, yine mutlu. Mark Zuckerberg'in önderliğinde Facebook güzelleşmeye devam ediyor; şimdiki haberimizde ise Facebook'a gelen yeni resim paylaşım güzelliği var. Artık mobil olarak Facebook'a resim yüklediğimizde işimiz daha kolay.

iPhone ve Android telefonlar için aktif olan yeni güncellemede, Facebook'a resim yüklediğimiz zaman sistem bu resimleri ön görünüme alıyor ve nasıl görüneceğini bizlere gösteriyor. Kullanıcılar ise bu ön görünümü istedikleri gibi düzenleyip, sıralamalarını ayarlayabiliyorlar.

Bu sistem maksimum 30 resim dahil. Fotoğrafları yüklediğiniz an karşınıza gelecek olan sıralamayı zaten görebiliyorsunuz. Daha önce böyle bir şey yapabilmek için Facebook albümlerimize girip yapmamız ve uzun bir işlemden geçmemiz gerekiyordu. Şimdi ise bu olay, sadece tek bir tıka indirgendi. 

Peki ya böyle sistem neden? Facebook, insanların anlarını anında paylaşabilmesi ve kendilerine göre özelleştirebilmesi için böyle bir uygulamaya gittiğini açıkladı. Söz konusu ünlü firma, buna "anılar" diyor. Çok dokunaklı öyle değil mi?

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu güncelleme ne kadar işe yarar?

Bing Artık Emoji Destekli Aramalar Gerçekleştiriyor

Retina 5K Ekranlı iMac Satışa Çıktı

YORUMLAR