FaceText: Facebook’tan Yeni Bir Fotoğraf Paylaşma Uygulaması

FaceText: Facebook’tan Yeni Bir Fotoğraf Paylaşma Uygulaması

Facebook, aynı SnapChat’in kullandığı gibi fotoğraflara çıkartmalar ve yazılar yapıştırılıp paylaşılabilecek FaceText özelliğini hayata geçiriyor.

Facebook, Android üzerinde yeni bir servisi daha hizmete alıyor. FaceText, sosyal ağa yüklediğiniz fotoğrafların üzerine yazılar ve komik çıkartmalar ekleyebilmenize olanak tanıyor. Facebook FaceText aslında SnapChat’ta hali hazırda var olan bir hizmet. Facebook FaceText'de aynı SnapChat’te olduğu gibi yüklenecek olan resimlerin üzerine yazılar yazılıp, emojilerin boyutlandırılmasına ve fotoğraflara eklenmesine olanak veriyor.

FaceText çok gerekli bir servis mi tartışılabilir. Facebook’un hedef kitlesi gittikçe ergen popülasyona yönelmeye başladığı için geniş bir hayran kitlesi bulabilir. Ancak bunun 25 yaş ve üstü kullanıcıların çok kullanacağı da düşünülmemiş zaten.

Facebook’un FaceText uygulaması Android üzerinde çalışacak. Böylece anında fotoğraf paylaşımında sosyal medya üzerinde hızlıca resimlere biraz eğlence katılmış olacak. Facebook’un Android üzerinde vereceği bu fotoğraf yükleme hizmeti, beraberinde bazı filtre uygulamaları da getiriyor ancak bu filtreler çok fazla çeşit içermiyorlar. 

Periscope Yayınlarının Tekrarları Artık Web'den İzlenebilecek

Windows Phone ile WhatsApp Sesli Arama Özelliği için Uygulamanızı Güncelleyin!

Sony Xperia Cihazlar İçin Android M Geliştirici Sürümü Yayınlandı

YORUMLAR