Eski Fallout'ları Sevenler için Müjde: Project Eternity

Eski Fallout'ları Sevenler için Müjde: Project Eternity

Eski tarz RPG'leri özlediniz mi? Nerede o eski Fallout, Icewind Dale serileri diyor musunuz? Obsidian'ın sizin için bir müjdesi var: Project Eternity.

Obsidian'ın yaptığı yeni oyun için yakın zamanda başlayan geri sayım sona erdi ve oyunla ilgili ilk bilgiler açığa çıktı.

Obsidian oyun için taktiksel gerçek zamanlı bir combat sistemi ve komplex, zor seçimlere sahip "yetişkinlere" hitap eden bir hikaye içereceğini vaat etti. İzometrik kamera açısından parti halinde ilerleyeceğiniz Project Eternity, grafik motoru olarak Infinity Engine'i kullanıyor.

Oyunun arkasındaki yapımcı ekiple ilgili en önemli detaysa Chris Avellone, Tim Cain ve Josh Sawyer isimlerinin bulunması. Eğer bu isimler size tanıdık gelmediyse belki görev aldıkları projeler gelir: Fallout, Fallout 2, Fallout: New Vegas, the Icewind Dale serisi, Arcanum, Temple of Elemental Evil, Star Wars: Knights of the Old Republic II ve Planescape: Torment.

Project Eternity ismiyle duyurulan oyun için Kickstarter projesi başlatıldı. Kickstarter üzerinden ön-satış yoluyla para toplayacak oyunun hedefi 1.1 milyon dolar. Oyun için şu zamana kadar kaç para toplandığını buradan görebilirsiniz.

Oyuna yüksek bağış yapanları NPC'leri tasarlama, oyunun özel kutulu versiyonuna sahip olma, yüksek seviye zırhlar ve silahlar gibi hediyeler bekliyor.

YORUMLAR