Fallout 4 ile Beraber Gerçek Bir Pip-Boy Kullanabilirsiniz

Fallout 4 ile Beraber Gerçek Bir Pip-Boy Kullanabilirsiniz

Fallout oyunlarının muhteşem ara yüzü ve oyun içi kullanıcı cihazı olan Pip-Boy, Fallout 4 ile birlikte Android ve iOS telefonlar için geliyor. Pip-Boy gerçekten kola takılıp oyundaki gibi kullanılabilecek.

Aşağıda resmini gördüğünüz gerçek boyutlu Pip-Boy hayat kurtarma ve oyun kontrol kiti, Android ve iOS telefonlarla çalışıyor ve telefonunuzu kullanırken ikinci bir ekran olarak birçok özellik sunuyor.

Telefon ile bir küçük bağlantı ve özel bir uygulama yoluyla entegre olan Pip-Boy son derece "Retro" monokrom ekranıyla kullanıcısına gerçek bir Fallout tecrübesi sunuyor. Ancak her şey bu kadarla da sınırlı değil.

Yukarıda ki detaylı tanıtımında da göreceğiniz gibi telefonunuzu Pip-Boy’un içine yerleştirerek cihazınızı kullanabiliyorsunuz. Oyunu oynarken konsol ya da PC’den ayrı olarak bileğinizdeki gerçek Pip-Boy kullanıcı ara yüzünü kullanmanızda bir uygulamayla mümkün kılınmış.

E3 2015 basın toplantısında Fallout 4 yapımcısı Bethesda tarafından tanıtılan Fallout 4 Pip-Boy cihazı gerçekten Fallout hayranlarının ve fanatiklerinin mutlaka edinmek isteyebilecekleri bir cihaz olarak dikkat çekiyor. Fallout Pip-Boy, oyunun Collectors Edition sersiyle beraber oyuncularla buluşucak.

Google YouTube Gaming’i Devreye Sokuyor

2015'te Oynayamazsanız Çok Üzüleceğiniz 13 Oyun

Oculus Rift VR Oyunları Hazır ve Bunları Oynayabileceğimiz Portal Geliyor

YORUMLAR