Fallout 4 Oynanış Videosu Yayınlandı, Oyunda Değişiklikler Oldukça Fazla

Fallout 4 Oynanış Videosu Yayınlandı, Oyunda Değişiklikler Oldukça Fazla

Fallout hayranlarını heyecana sürükleyen Fallout 4 haberlerine, detaylı bir oynanış videosu da dahil oldu. Yeni Fallout 4 videosu, hayranların beklentisini yüksek tutmasına sebep olacak.

Yapımcı şirket Bethesda, Skyrim’de kullandığı Creation Engine oyun motorunu daha da geliştirerek Fallout 4’e uyguladı. Fallout 4 ile ilgili olarak daha önce yayınlanan kısa tanıtım videosunun arkasından şimdi de 9 dakikalık bir oynanış videosu paylaşıldı. Bu video Creation Engine oyun motorunun ne kadar geliştirildiği hakkında ipuçları da barındırıyor.

Fallout 4’ün oynanış videosunda bir önceki serinin oyun mekaniklerinin korunduğu göze çarpıyor. Oyun üçüncü şahıs bakış açısından oynanabildiği gibi tekil şahıs açısında indirgenebiliyor. Oyunda karakter seçim aşamasından, eşya geliştirmeye ve bir yaşam alanı yaratmaya kadar her detay yenilenmiş görünüyor.

E3 2015 Konferansında dün Fallout 4 Collectors Edition ile gelecek Pip-Boy gerecinden de bahsedilmişti. Fallout 4 ile Beraber Gerçek Bir Pip-Boy Kullanabilirsiniz haberimizde bu gerecin özelliklerinden bahsetmiştik.

Aşağıda 9 dakikalık Fallout 4 oynanış videsounu ve oyunda nasıl kendimize bir yaşam alanı yaratabileceğimizin detaylarını anlatan bir diğer videoyu izleyebilirsiniz. 

GTA 5'i Gerçek Hayata Taşıyan Video İnternette Rekora Koşuyor

Microsoft, Yeni 1TB Call of Duty Limited Edition Xbox One'ı Duyurdu

XBox One'da XBox 360 Oyunları Oynanabilecek

YORUMLAR