Fallout 4'ün Klasik Arabası Forza'ya Geliyor

Fallout 4'ün Klasik Arabası Forza'ya Geliyor

Fallout 4, uzun bir bekleyişin ardından geçtiğimiz senenin son aylarında piyasaya sürüldü. Rol yapma türünü seven oyuncuların dört gözle üstüne atıldığı oyun, bu sefer hiç beklenmedik bir yerde, Forza 6’da karşımıza çıkacak.

Forza 6 ise Xbox One’a özel olarak çıkan yarış oyunlarından bir tanesi. Yüksek grafikleri ve gerçekçi oynanışıyla dikkatleri çekmeyi başaran oyun, içinde barındırdığı araç çeşitliliğiyle de oyuncuları kendisine çekmeyi başarıyorduç

Microsoft ve Bethesda’nın yaptığı anlaşma sonucunda, Fallout serisinden tanıdığımız Chryslus Rocket ’69, bugünden itibariyle Forza 6’nın Xbox One sürümünde oynanabilir olacak. Hali hazırda Xbox One üzerinde Fallout 4 ve Forza 6 sahibi olanlar, hesaplarında görecekleri bir kodla birlikte arabayı kullanmaya başlayabilecekler.

Eğer Xbox One üzerinde bu iki oyuna birden sahip değilseniz; bir süre daha beklemeniz gerekecek. Bu iki oyuna sahip olmayanlar için CHrylus Rocket ’69 mayıs ayının sonlarında oynanabilir olacak. Arabanın oyun içerisindeki görüntüsünü ise hemen aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

Fallout 4, Fallout Shelter ve Skyrim'in Yaratıcısı Bethesda Mobil Oyunlarda Yeni Bir Marka Olacak

Fallout 4'ün İlk DLC'sinin Çıkış Tarihi Açıklandı

Fallout 4 Nedeniyle İşini ve Eşini Kaybeden Adam Bethesda'ya Dava Açtı!

YORUMLAR