Fallout 76 Yan Görevlerinin Kaç Saat Süreceği Belli Oldu

Fallout 76 Yan Görevlerinin Kaç Saat Süreceği Belli Oldu

Çıkışına çok az bir süre kalan Falllout 76'nın ek görevlerinin ne kadar zaman alacağı belli oldu. Oyunda büyük bir alanı kaplayacak olan ek görevler, bizleri uzun süre oyuna bağlayacak gibi duruyor.

E3 2018 Bethesda etkinliğinde duyurulan yeni yapım Fallout 76, serinin diğer oyunlarından farklı olarak tamamıyla çevrimiçi bir yapıda olacak. Co-op benzeri bir yapıya sahip olacak oyunda gerçek oyuncularla birlikte oynama şansını yakalayabileceğiz.

Fallout 76'ın çıkışına çok az bir süre kala oyunun çıkış süresi ortaya çıktı. Oyunun yan görevlerini bitirmek ortalama 150 saatimizi alacak. Oyunun çevrimiçi bir yapıda olması oyunun oynanış süresinin normalden daha fazla olmasını sağlıyor. Başlangıç için 150 saat kulağa oldukça güzel geliyor. Bethesda zamanla oyuna yeni yan görevler ekleyecektir.

Fallout 76'da görev çeşitliliği bir hayli fazla olacak. Oyuncularla veya onlara karşı yapabileceğimiz bir dünya görev oyunda bizleri karşılayacak. Fallout 76, akıllara GTA 5 Online'ı getirmiyor değil. Açıkcası yeni oyunun bir nevi Bethesda GTA 5 Online oyunu olacağını düşünüyorum. Umarım beklentilerimizin altında kalmaz.

Fallout 76, 14 Kasım'da PC, PS4 ve Xbox 360 platformlarına çıkış yapacak.