Fallout Serüveni Minecraft'a Geliyor

Fallout Serüveni Minecraft'a Geliyor

Oyunseverlerin en çok sevdiği oyunlar arasında yer alan Minecraft ve Fallout bir araya geldi. Fallout temalı DLC nihayet Minecraft'a geliyor. "Fallout Mash-Up Pack" adını taşıyan DLC, Minecraft evrenine Wasteland makyajı yapıyor, yeni karakterler ve yeni düşmanları oyuna ekliyor. 

Bethesda'nın kıyamet sonrası bir senaryoyu işlediği ve oyunseverlerin hayranlık duyduğu Fallout, tüm zamanların en iyi RPG oyunlarından biri olarak görülüyor. Oyuncular sadece Wasteland üzerinde topladıkları önemsiz materyallerden kendi evlerini inşa etmekle kalmiyorlar, aynı zamanda hayatta kalmalarına yardımcı olacak altyapı malzemelerini de bir araya getiriyorlar. 

Bugün açıklanan Fallout Mash-Up Pack paketi PS3, PS4, PS Vita, Xbox 360, Xbox One ve Wii U için çıkış yapacak. Minecraft'ın görkemli dünyasını, radyasyona maruz kalmış bir araziye dönüştürecek paket, mutantları, gulyabanileri, delileri vs" de oyuna ekleyecek. Diğer yandan Fallout karakterlerine dayanan 44 skine de sahip olacak ve Minecraft arayüzü "retro-fütüristik" bir görüntüye kavuşacak.

Siz bu güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fallout 4 İçin Sanal Gerçeklik Çalışmaları Devam Ediyor

Minecraft Eğitim Sürümü Resmen Kullanılmaya Başlandı

YORUMLAR