Fallout Shelter Android Versiyonu Çıktı, Hemen İndirin!

Fallout Shelter Android Versiyonu Çıktı, Hemen İndirin!

Bethesda'nın E3 2015'te Fallout 4'ten sonraki en büyük bombası olan Fallout Shelter nihayet Android versiyonu ile çıkış yaptı. Hatırlanacağı üzere Bethesda yeni nesil rol yapma oyunu Fallout 4'ü tanıtırken bir yandan da Fallout Shelter'ın iOS versiyonunu yayınlamıştı ve mobil cihazlarında oyun oynamayı seven kullanıcılara keyifli bir oyun tecrübesi sunmuştu. Fallout Shelter Android versiyonu aynı eğlenceyi Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerimize taşıyor. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Fallout Shelter'da post apokaliptik bir dünyaya konuk olarak Vault adlı sığınağımızda hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Fallout Shelter'ın Simcity ve Sims'in bir karışımı şeklinde hazırlanmış şehir simülasyonu türünde bir oyun olduğu söylenebilir. Mobil cihazların ilk Fallout oyunu olan Fallout Shelter'da temel amacımız Vault'umuzu insanların yaşaması için elverişli bir hale getirerek onu geliştirmek ve büyütmek. Bu iş için sığınağımızı mutant saldırılarından korumak amacıyla savunma sistemleriyle donatıyoruz. Sığınağımızda yaşayan insanlara kabiliyetlerini kullanabilecekleri ve mutlu olabilecekleri işler atıyoruz. Gerekli sosyal tesisleri inşa ederek onların sığınağımızı terk etmemesi için çalışıyoruz. Yeni insanlar sığınağımıza katıldıkça yeni odalar inşa etmemiz gerekiyor. Bu iş için gerekli olan kaynakları sığınmacıları Vault dışına görevlere göndererek elde edebiliyoruz.

Fallout Shelter ilginç ve eğlenceli bir oyun mantığına sahip. Oyunu indirip hemen oynamaya başlamak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Falout Shelter'ı bilgisayarınızda nasıl oynayabileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Yeterince Oyuncu Öldüğünde Kendini Kapatan Oyun The Flock Geliyor

YORUMLAR