Fallout Shelter PC Versiyonu Bu Hafta Çıkıyor

Fallout Shelter PC Versiyonu Bu Hafta Çıkıyor

Hatırlanacağı üzere Bethesda geçtiğimiz senenin E3 etkinliğinde Fallout 4'ü duyurmuştu. Yayınladığı birbirinden güzel PC oyunlarıyla yakından tanıdığımız Bethesda'nın E3 2015'teki tek sürprizi de Fallout 4 ile sınırlı değildi. Firma ilk mobil oyunu olan Fallout Shelter'ı Fallout 4 tanıtımı esnasında duyurmuş ve vakit kaybetmeden iOS uygulama marketi App Store üzerinden yayınlamıştı. Bethesda ilk mobil oyun projesinin altından başarıyla kalkabilmişti ve Fallout Shelter kısa süre içerisinde App Store üzerinde en çok indirilen oyun haline gelmişti. Oyunun yakaladığı bu başarı Fallout Shelter'ın Android versiyonunun da yayınlanmasıyla bir adım ileriye götürülmüştü.

Fallout Shelter'ın Android ve iOS mobil versiyonlarının ardından, geçtiğimiz ay düzenlenen E3 2016 etkinliğinde Bethesda Fallout Shelter PC versiyonunu geliştirdiğini açıklamıştı. Fallout Shelter'ın bilgisayar versiyonunun çıkış tarihi olarak ise Temmuz ayı, yani bu ay gösterilmişti; fakat kesin bir gün verilmemişti.

Bethesda, resmi Fallout Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla Fallout Shelter PC versiyonunun resmi çıkış tarihini açıklamış oldu. 10 Temmuz tarihli paylaşımda 4 günlük bir geri sayım söz konusu; yani oyunu 14 Temmuz'da bilgisayarlarımızda oynayabileceğiz. Eğer bu tarihe kadar beklemek istemezseniz bu alternatif yöntemi deneyerek oyunu bilgisayarlarınızda oynayabilirsiniz:

Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Yayınlanacak yeni Fallout Shelter PC versiyonunun tarayıcı tabanlı bir oyun olabilmesi de ihtimaller dahilinde.

YORUMLAR