Fallout Televizyon Dizisi Oluyor

Fallout Televizyon Dizisi Oluyor

Dünyanın en çok oynanılan ve sevilen oyun serilerinden bir tanesi olan Fallout, televizyon ekranlarında yer alacak. Fallout Revelations ismini alan bu dizi, yakın zaman sonra ekranlarda boy göstermeye başlayacak.

San Diego Comic-Con'dan içimizi açacak yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bunlardan bir tanesi ise Fallout Revelations ismi verilen ve Fallout evreninde geçecek olan bir televizyon dizisi. Dizinin Bethesda Softwork yani Fallout serisinin asıl yapımcısı ile bir bağlantısı yok; ancak bizlere o evrende geçecek ve bir adamın yolcuğunu anlatacak bir hikaye gösterecek. MechanicalCakeTV isimli Youtube kanalı ise dizinin, üç kısımdan oluşan pilot bölümünün ilk kısmını yayınlandı. Yayınlanan bölümde, Pip-Boy ve bir Vault'u görebiliyoruz.

Daha önce Bethesda yetkilileri, Fallout evreninin televizyona ya da beyaz perdeye aktarılması ile ilgili olarak açıklamalarda bulunmuşlardı. Yapılan açıklamalarda, böylesine bir girişim için Bethesda'nın "çok çok dikkatli" olacağının altı çizilmiş ve şirketin henüz böyle bir istekte olmadığı da söylenmişti. Buna rağmen serinin hayranları boş durmayarak, live-action yani gerçek oyuncularla çekilmiş bir diziyi karşımıza getirmeyi başardılar. Fallout Revelations adını verdikleri o dizinin pilot völümünün ilk kısmını ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

Fallout Shelter Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Fallout 4 Nedeniyle İşini ve Eşini Kaybeden Adam Bethesda'ya Dava Açtı

Fallout 4'ün Klasik Arabası Forza'ya Geliyor

YORUMLAR