Far Cry 3: Blood Dragon Önümüzdeki Hafta Ücretsiz!

Far Cry 3: Blood Dragon Önümüzdeki Hafta Ücretsiz!

Ubisoft bir süredir birbirinden güzel oyunları ücretsiz olarak oyunculara sunuyordu. Bu sefer de Far Cry 3: Blood Dragon adlı FPS oyunu ücretsiz olarak indirilebilecek. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutladığı kampanyada her ay bir oyununu oyun severlere hediye ediyordu. Daha önceden Prince of Persia, Rayman gibi klasik oyunların yanında The Crew, Beyond Good & Evil gibi oyunlar hediye edilmişti. Bu ay ise Far Cry serisinin belki de en başarılı oyunu olan Far Cry 3 için geliştirilmiş bir indirilebilir içerik olan Far Cry 3: Blood Dragon hediye olarak karşımıza çıkıyor.

Far Cry 3: Blood Dragon bir indirilebilir içerik olsa da aslında tek başına çalışabilen bir oyun. Yani Far Cry 3: Blood Dragon oynayabilmek için Far Cry 3 sahibi olmanıza gerek yok. Far Cry 3: Blood Dragon'un özelliği ise Far Cry 3'te kullanılan oyun motoruyla geliştirilmiş 80'li yılların çılgın disko atmosferini mizahi bir şekilde ele alan bir oyun olması. Oyunun hikayesi de bu dönemde televizyonlarda ve sinamada seyrettiğimiz B sınıfı çerezlik aksiyon filmlerini aratmayacak tarzda. Kahramanımız Rex Colt dünyayı ve sevdiği kızı kurtarmak için civcivli çatışmalara giriyor ve robotları pataklıyor. Biz de onunla birlikte bu maceraya atılıyoruz.

Far Cry 3: Blood Dragon, 9 Kasım Çarşamba tarihinden itibaren ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanacak. Bu tarihe kadar Beyond Good & Evil oyununu ücretsiz indirebileceksiniz. Far Cry 3: Blood Dragon'u indirmek için 9 Kasım'dan sonra bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

https://club.ubisoft.com/en-us/ubi30

Project CARS'ın Ücretsiz Versiyonu Çıktı, Hemen İndirin

Far Cry 3 Blood Dragon İncelemesi

Far Cry 3 İncelemesi

YORUMLAR