Far Cry 3 Çıkış Tarihi

Far Cry 3 Çıkış Tarihi

Ubisoft’un bu yıl içinde piyasaya sürmeyi planladığı açık dünya FPS oyunu Far Cry 3 ile tropik bir adaya giriş yapıyoruz adada bizleri yine birbirinden heyecanlı ve aksiyon dolu maceralar bekliyor. İşin enteresan tarafı biz bu adaya birer turist olarak giriyoruz ancak daha sonrasında gelişen olaylar zinciri bizi bir Rambo’ya çeviriyor. Ubisoft’un CryEngine 3 kullanarak hazırladığı Far Cry 3 oldukça iddialı bir yapım olarak bu yıl eylül ayında bizlerle olacaktı.

Ama Ubisoft bu tür trend oyunlarına erteleme yapmaktan hoşlandığı için yine bir erteleme ile oyunun hayranlarını beklemeye mahkum bıraktı. Önceden öne sunulan Eylül ayı çıkış tarihi olarak belirlenmişti ama Ubisoft yeni ve jet bir karar ile bu tarihi Avrupa için 28 Kasım 2012, İngiltere için 30 Kasım 2012 ve Amerika içinse 4 Aralık 2012 olarak belirledi. Ve yine her yıl olduğu gibi oyun dünyasını kasım ayında inanılmaz bir hareketlilik bekliyor.

Kasım ayı oldukça riskli bir ay çünkü en önemlisi o ay içinde Call of Duty: Black Ops 2 piyasada olacak. Medal of Honor: Warfighter’da kasım ayına yakın çıkış yapacak bu gibi oyunların arasında Far Cry 3 kendine nasıl bir yer bulabilecek bu bir merak konusu. Far Cry 3 içinse en çok Amerikalı hayranları üzülecek gibi.

Farklı konusu ve yapısıyla oyun dünyasında bambaşka bir yeri olan Far Cry 3 PC, Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarına çıkış yapacak.

YORUMLAR