Far Cry 4'ün En Az 6 Milyon Adet Satılması Bekleniyor

Far Cry 4'ün En Az 6 Milyon Adet Satılması Bekleniyor

Dünyaca ünlü oyun şirketi olan Ubisoft tarafından hazırlanan Far Cry 4 tüm hızıyla geliştirilmeye devam ediyor. Oyunun çıkış tarihine çok az bir zaman kala piyasayı hareketlendirecek bazı bilgiler paylaşıldı.

Far Cry, tüm serilerinde büyük başarılar yakalamış macera ve aksiyonu bir arada barındıran Windows işletim sistemine bilgisayarlar için geliştirilen güzel bir oyun. Her seride milyonlarca adet oyun satmayı başaran Ubisoft bu sefer satış rakamı tahminini oldukça üst basamaklarda tuttu. Ubisoft'un bol sıfırlı rakamına göre milyonlarca kişinin beklediği bu oyun raflara konulmasından itibaren 6 milyondan fazla bir satış yapmayı başaracak. 

Far Cry 4'ü bir kenara bırakalım ve Ubisoft eski seride nasıl bir başarı yakalamış ona göz atalım. İstatistiklere göre Far Cry 3 toplamda 10 milyonun üstünde bir satış yapmayı başarmıştı. Hala popülerliğini koruyan Far Cry 3'ün bu başarısına bakacak olursak yeni oyun bizlere büyük sürprizler yaşatabilir.

Far Cry 4 16 Kasımda raflardaki yerini alacak peki sizce Ubisoft, Far Cry 4 ile 6 milyonun üzerinde bir satış yakalayabilecek mi? 

Far Cry 4'ün Toplam Kaç Saat Süreceği Ve Kyrat Bölgesi Açıklandı

Ubisoft, Playstation 4'ün Assassin’s Creed: Unity'yi 1080p Oynatamayacağını Söyledi

YORUMLAR