Far Cry 4'ün Toplam Kaç Saat Süreceği Ve Kyrat Bölgesi Açıklandı

Far Cry 4'ün Toplam Kaç Saat Süreceği Ve Kyrat Bölgesi Açıklandı

Dünya çapında milyonlarca satış rakamı yakalayan ve Ubisoft tarafından geliştirilen Far Cry'ın yeni serisi için güzel haberler var. Oyunun toplam kaç saat süreceği açıklandı ve oyunu tanıtan yeni bir fragman yayınlandı.

Ubisoft son dönemde oldukça başarılı oyunlar geliştirerek oyun severlerin hoşlandığı bir şirket haline geldi. FPS türünde başarılı çıkış yakalayan Far Cry 3'ün ardından yeni seri Far Cry 4'ün çalışmalarına şirket tüm hızıyla devam ediyor. Belirli aralıklarla oyun severleri meraklandırmak için kısa fragmanlar yayınlıyor ve çeşitli bilgiler paylaşıyor. Bu sefer de yine aynı yöntem üzerinden bir bilgi paylaşıldı fakat paylaşılan bu bilgi en çok merak edilen konulardan birsiyle ilgiliydi. Geleneksel olarak akıcı hikâyesiyle ve karakterleriyle çok takdir gören Fary Cry, 4. seride de beklentileri karşılayacak tarzda.

Oyun alırken en çok dikkat edilen noktalardan birisi olan süre Far Cry 4'te normal tutulmuş. Bol aksiyon ve gerilim duygularını yaşatacak olan Far Cry 4'ün toplam ek görevler dahil oynanabilecek sürenin 35 saat olduğu açıklandı. Çok abartı bir süre olmasa da verdiğiniz paraya değebilecek ve heyecanla oynayabileceğiniz 35 saatiniz olacak. Bunun yanı sıra sistem gereksinimleri ve hangi platformlarda yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı.

Far Cry 4'ün son paylaşılan fragmanında ise Kyrat adından bahsediliyor. Kyrat'ın tam olarak ne olduğu bilinmiyor fakat hayali bir mekan olduğun yönünde şüpheler var. Bu bölgede yine çeşitli maceralar sizleri beklerken ilginç hayvanlar ve bitkilerle de uğraşmak zorunda kalacaksınız. Diğer seriye oranla çevreyi daha fazla kullanmanıza imkan tanıyacak olan yeni kontrol sistemi de oldukça başarılı olmuş. Bu arada meraklı takipçilerimiz için oyunun 18 Kasım 2014'te yayınlanacağını söyleyelim.

Far Cry 4'ün Kyrat bölgesini tanıtan videosu:

Videoda izlediğiniz bölümler animasyon değil, bir oyun konsolu kullanarak kaydedilmiş gerçek oyun içi görüntüleridir.

PES 2015'in PC Sistem Özellikleri Resmi Olarak Duyuruldu

FIFA 15 Türkçe Yama Yayınlandı, Hemen İndirin! 

YORUMLAR