Far Cry 5 E3 2017'de Tanıtıldı!

Far Cry 5 E3 2017'de Tanıtıldı!

Ubisoft'un en büyük yapımlarınndan birisi olan Far Cry serisinin yepyeni üyesi Far Cry 5, E3 2017'de tanıtıldı! Ubisoft konferansında sonlarına doğru tanıtılan Far Cry 5 için videolar paylaşıldı. Bu videolardan biri "sinematik", bir diğeri de oynanış videosu oldu.

E3 2017'nin en iyi konferanslarından biri Ubisoft'un sunumu oldu. Far Cry 5, Assassin's Creed Origins, The Crew 2 gibi büyük oyunlarını tanıtan Ubisoft, etkili bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumun sonlarına doğru Far Cry 5'i tanıtan Ubisoft, oyunla ilgili iki video paylaştı. Bunlardan biri kısa bir sinematik videosu, bir diğeri de oyunun dünyasını gösteren oynanış videosu oldu. Paylaşılan videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Far Cry 5 için paylaştıkları oynanış videosunda oyunun dünyasına yakından bakabiliyoruz. Videodan anladığımız kadarıyla Fallout 4'deki gibi, yanımızda eğitimli bir köpek de bulunacak. Elbette oyunda bir de takımımız var ve bu takımımızın üyelerinin farklı uzmanlık alanları bulunuyor, böylece her birini farklı görevler için kullanabiliyoruz.

Serinin yeni üyesi Amerika'da Hope Country isimli hayali bir yerde geçiyor. Oyunda iki düşman grubun savaşına şahit oluyoruz. Far Cry 5, PC, PlayStation 4 ve XBox One için 28 Şubat'ta çıkış yapacak.

Assassin's Creed: Origins'in Yeni Videosu Yayınlandı

Forza Motorsport 7 Tanıtıldı

NBA Live 2018 Müthiş Geliyor!

YORUMLAR