Far Cry 5 Geliştirilecek mi?

Far Cry 5 Geliştirilecek mi?

Ubisoft'un popüler oyunu Far Cry’ın tüm serileri kullanıcılar tarafından sevilerek oynanıyor. Geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürülen Far Cry 4'te oldukça beğenildi fakat oyunda bulunan bazı hatalar kullanıcıları üzdü.

Far Cry 4, aksiyonun ve maceranın bir arada bulunduğu 2014 çıkış tarihli güzel bir video oyunu. Ubisoft uzun süren çalışmaların ardından güzel bir iş ortaya çıkarmış ve kullanıcılarıyla paylaşmıştı. Oyundaki kahramanınız ile Kyrat ismini taşıyan bölgede düşmanlarla savaşıyor ve görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Far Cry 3'ü andıran fakat hayvanlarla savaşma özelliğiyle yeniliğini belli eden Far Cry 4'te de bazı eksiklikler ortaya çıktı. Kullanıcılar oynadıkları oyunu kaydedebiliyor fakat ikinci bir kayıt almak istediklerinde hatayla karşılaşıyorlar. Bu hata çoklu kayıt dosyası saklayan oyuncuların pek hoşuna gitmedi.

Far Cry 4'ün bu çoklu oyun kaydetmeme hatasını alan bir kullanıcı Twitter’ı kullanarak Ubisoft yetkililerinden Alex Hutchinson'a  bu sorunu sordu. Alex Hutchinson soruyu cevapsız bırakmadı ve takipçilerini şaşırtan bir açıklama yaptı. Açıklamada bunun hakkında bilgilerinin olduğunu, Far Cry 4'te çoklu kaydetme özelliğin olmadığı söyledi. Fakat yeni geliştirilecek oyunda bu sorununun düzeltilebileceğinden bahsetti. Bu açıklamadan sonra "Far Cry 5 mi geliyor ?" sorusu akıllara geldi. Far Cry 5 hakkında kesin bir bilgi yok fakat büyük ihtimalle oyunun devam serisi olarak geliştirilecek.

Far Cry 4 oyununu oynayan kullanıcılar ise bu sorunun ek bir güncelleme ile ortada kaldırılmasını istiyor. Fakat Ubisoft'un bu konuda bir çalışması olmayacak gibi.

İşte o açıklama:

İşinize Yarayabilecek Bazı Far Cry Dosyaları:

Ubisoft, Far Cry 4'ün Mobil Versiyonu Olarak Arena Master'ı Tanıttı

Far Cry 4'ün PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı 

YORUMLAR