Far Cry 5, Yeni Assassin's Creed ve The Crew 2 Resmileşti

Far Cry 5, Yeni Assassin's Creed ve The Crew 2 Resmileşti

Ubisoft, geçtiğimiz sene Far Cry 5 ve yeni Assassin's Creed oyunu için biraz beklememiz gerekeceğini duyurmuştu. Uygulamaya baktığımızda da son Assassin's Creed oyununun 2015 yılında çıktığını görüyoruz. Bu tarihten sonra "Chronicles" serisi altında alternatif Assassin's Creed oyunları yayınlanmıştı; fakat bu oyunlar ana oyundan farklı bi oynanışa sahipti. Bu nedenle Chronicles oyunlarını Assassin's Creed serisinin devam oyunları olarak nitelendiremeyiz. Far Cry Primal ise tam bir yıl önce çıkmıştı. Bu tarihten sonra yeni Far Cry ve Assassin's Creed oyunları hakkında herhangi bir açıklama yapılmamış, serilerin kaderinin ne olacağı soru işareti olarak kalmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda adının Assassin's Creed: Origins olacağı iddia edilen yeni Assassin's Creed oyunundan bir görsel sızdırılmış, oyunun antik Mısır'da geçen bir hikayeye sahip olacağı iddia edilmişti. Bu tür sızıntıların ardından Ubisoft nihayet sessizliğini bozdu ve 3 yeni oyununu duyurdu.

Twitter hesabından paylaştığı mesajlarda Far Cry 5'in, The Crew 2'nin ve yeni Assassin's Creed oyununun geliştirildiğini duyuran Ubisoft, muhtemelen önümüzdeki haftalarda başlayacak E3 2017 etkinliğinde bu oyunları sergileyecek. Ubisoft, Twitter paylaşımlarında yeni oyunlarıyla ilgili herhangi bir detay paylaşmıyor, Far Cry 5 ve The Crew 2'nin adı verilirken yeni Assassin's Creed oyununun adı verilmiyor.

Ubisoft'un popüler oyun serilerine biraz ara vererek bu serileri toparlama fikrinin ne derece başarılı olduğunu önümüzdeki haftalarda görebileceğiz; zira Assassin's Creed serisi Black Flag oyunundan sonra, Far Cry serisi ise 3. oyundan sonra aynı şeyleri tekrarlamaya başlamıştı.

Yeni Assassin's Creed Oyununun Görseli Sızdırıldı!

YORUMLAR