Farklı Olmak İçin Yapılan Bir Selfie Girişimi Daha Yoğun Bakımda Bitti

Farklı Olmak İçin Yapılan Bir Selfie Girişimi Daha Yoğun Bakımda Bitti

Rusya'da genç bir kadın anlamlı bir selfie çekmek istedi. Ancak anlatacağı duyguyu çok daha iyi ifade etmek için 9 mm'lik bir silahı kullanmaya kalkınca olan oldu. 

Ajans France Press'in haberine göre 21 yaşındaki genç kadın, kötü bir gün geçirdiğini Facebook'ta paylaşmak için bir selfie çekmeye karar verdi. Günü çok zor geçiyor olmalıydı ki, bunu daha dramatik hale getirmek için bulunduğu ofiste unutulmuş, güvenlik görevlilerine ait 9 mm'lik bir tabancayı kullanmaya karar verdi. Ancak emniyeti açık ve namlusunda mermi sürülü olan silahı başına götürdüğü anda tabanca ateş aldı. Genç kadın şu anda yoğun bakımda ve durumu oldukça ciddi.

Bu yıl bu haberlere geçen ikinci silahlı selfie vakası. Bundan birkaç ay önce de Meksika'da silahıyla selfie çekmek isteyen bir şahıs yine kendini kafasından vurarak hayatını kaybetmişti.

Selfie çekmek ve bunu biraz daha orijinal kılmaya çalışmak tutkusu hiç bitmeyecek gibi. Ancak insanların biraz daha orijinal olmak için dünya değiştirecek çabalara girmemelerini temenni ediyoruz.

En İyi 5 Selfie Uygulaması

Sony Xperia C4: Selfie Çılgınları İçin Tasarlandı

Vücut Yapınıza Göre Fotoğraf ve Selfie Çekme İpuçları

 

YORUMLAR