Felçli Oyuncu Ağzıyla PUBG Kralı Oldu!

Felçli Oyuncu Ağzıyla PUBG Kralı Oldu!

Son aylarda çılgın PUBG videolarıyla karşılaşıyoruz. Bu videolarda oyuncular araçlara atlayarak uçuk numaralarla düşmanlarını hazırlıksız yakalıyorlar, hiç beklenmedik şekillerde rakiplerini temizleyerek yeteneklerini sergiliyorlar. Fakat izleyeceğiniz bu video hepsini gölgede bırakıyor; çünkü Rocky NoHands takma adını kullanan felçli oyuncu ellerini kullanmadan, sadece ağzı ile oyunu oynayarak headshotları arka arkaya diziyor.

Asıl adı Rocky Stoutenburgh olan Rocky NoHands, 11 yıl önce geçirdiği trajik kazada omuriliğinden yaralanmış ve bu durum boynundan aşağısının kalıcı olarak felç olmasına neden olmuş. Buna bağlı olarak da Rocky NoHands ellerini kullanamamaya başlamış. Fakat bu durum Rocky NoHands'in oyunlara duyduğu ilgisini azaltmamış. Bir süre hastanede kalan Rocky, birkaç yıl oyunlardan uzak kaldıktan sonra kendisi gibi felçli insanlar için geliştirilmiş QuadStick adlı bir kontrol cihazını keşfetmiş.

QuadStick'i satın alarak deneyen Rocky, başta Call of Duty gibi oyunları oynamış; fakat QuadStick'in ilk modelleri çok dayanıklı değilmiş. 5 yıl QuadStick'i kullanan Rocky, bu nedenle kontrol cihazını kullanmayı bırakmış. Daha sonradan geliştirilen QuadStick ise Rocky'e aradığı dayanıklılığı sunmuş ve kahramanımız tekrar oyun dünyasına dönmüş.

Günümüzde ise Rocky NoHands, PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'da online arenada gerçek oyunculara karşı yeteneklerini konuşturuyor ve bu maceralarını kendi YouTube kanalında yayınlıyor. Kahramanımızın felçli olmayan çoğu oyuncudan iyi oynadığını belirtmekte de fayda var.

Eğer sizin de benim gibi iki eliyle Rocky NoHands'dan daha iyi oyun oynayamayan arkadaşlarınız varsa haberimizi paylaşarak arkadaşlarınızı etiketleyerek onları ifşa etmeyi ihmal etmeyin.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Steam'de Yerden Yere Vuruldu

YORUMLAR