Fenerbahçe FIFA 14'e Geliyor!

Fenerbahçe FIFA 14'e Geliyor!

FIFA 12’den beri Türk takımlarını oyunda görememek biz Türk oyuncuları fazlasıyla üzdü. Hatırlatmak gerekirse; Türkiye’de yaşanan futbolda şike skandalı birçok kulübün başını ağrıttı. Şike skandalından sadece kulüpler değil oyuncularda etkilendi, EA Sports FIFA 12 ve FIFA 13 oyunlarında Türk milli takımı ve kulüp olarak da Galatasaray’dan başka takıma yer vermedi.

Bunun sebebi ise Türkiye Futbol Federasyonu’nun takımların lisanslarını toptan vermek yerine EA Sports’u ligde yer alan bütün kulüplerle ayrı ayrı görüşüp lisanslarını satın almak zorunda bırakması oldu. Bu nedenle EA Sports ekibi oyunlarında sadece Galatasaray’a yer vermeyi uygun buldular.

Şimdi ise Avrupa Kupası’nda fırtınalar estiren Fenerbahçe’nin de bir sonraki FIFA oyunu olan FIFA 14’te yer alması gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde bir Twitter kullanıcısının Fenerbahçe’nin asbaşkanı Ömer Temelli’ye sorduğu “Fenerbahçe FIFA 14’te yer alacak mı?” sorusuna karşın Temelli’nin verdiği “Görüşülüyor, anlaşırsak olur” cevabı Fenerbahçeli oyun severlerde heyecan yarattı. Bakalım görüşmeler neticesinde FIFA 14’te Fenerbahçe’ye kavuşabilecek miyiz merakla bekliyoruz.

Eski Dost Geri Döndü: Age of Empires 2 HD İncelemesi

YORUMLAR